prawdaserc.pl

Login

DYKTATURA DARWINIZMU

Znalezione obrazy dla zapytania darwinDarwinizm jest absurdalną teorią, ponieważ twierdzi, że życie powstało przez przypadek, a ludzie są jedynie zwierzętami. Dorobek nauki dowodzi, że życie nie mogło powstać w drodze przypadku, wręcz podważa teorię Darwina. Białka to cegiełki budujące żywe istoty. Na ludzkie ciało składa się około 100 bilionów komórek, a każda komórka zawiera tysiące rodzajów białek. Niemożliwym jest, aby jakieś białko po prostu sobie powstało, dlatego że jego powstanie jest uwarunkowane istnieniem innych białek; to białka produkują inne białka. Co najmniej sto enzymów musi istnieć dla powstania jednego białka, ponadto DNA, bank danych komórki. To dzieło Boga.

Jeśli spojrzymy na początki życia na Ziemi, to pierwsza komórka pojawiła się nagle. Przykładowo, pierwsza była bakteria sinicy, komórka istniejąca do dzisiaj, produkująca tlen w drodze fotosyntezy. Wszystkie gatunki, od słoni do tygrysów, rośliny, ryby, gady, pojawiły się nagle i nigdy nie zmieniły. Nie ma żadnej ewolucji.

Odsłony: 2111

Czytaj więcej: DYKTATURA DARWINIZMU

Przemiany świadomosci kluczem do zmiany rzeczywistości

Żyjemy w czasach niezwykle szybkich zmian w świadomości każdego człowieka, zarówno w jego świecie zewnętrznym, jak i wewnętrznym. Tempo tych zmian jest obecnie chyba większe w ciągu roku, niż pięćdziesiąt lat temu w ciągu 10 lat, a trzy wieki temu w ciągu całego stulecia. Przemiany których doświadczamy obecnie są w istocie rzeczy największą globalną transformacją świadomościową i ustrojową w znanej nam historii ludzkości.

Odsłony: 2309

Czytaj więcej: Przemiany świadomosci kluczem do zmiany rzeczywistości

NAZISTOWSKIE KORZENIE UNII EUROPEJSKIEJ

103861"II wojna światowa była wojną podboju prowadzoną w imieniu kartelu chemiczno-naftowo-farmaceutycznego w celu objęcia kontrolą wartych wiele biliardów dolarów globalnych rynków w wyłaniających się obszarach produktów chemicznych, które można było opatentować."

 Ta Unia Europejska to nowy komunizm: to jest władza bez ograniczeń. Tworzy falę ludzkiego nieszczęścia, i czym prędzej zostanie zmieciona, tym lepiej

 

Odsłony: 4030

Czytaj więcej: NAZISTOWSKIE KORZENIE UNII EUROPEJSKIEJ

Wall Street i rewolucja bolszewicka w Rosji

MI BS239 COMP G 201211041635131

Powinniśmy ją [Rosję] zamienić w pustynię zasiedloną białymi Negrami, którym damy taką tyranię, jaka nie śniła się najgorszym despotom wschodu – Lew Trocki

Niejednokrotnie komunistyczna propaganda przedstawia „rewolucję październikową” 1917 roku wyłącznie jako wynik oddolnego,  zbiorowego wysiłku proletariatu, uciskanego i wyzyskiwanego przez „klasy rządzące”. Wszystko to miało się dziać w sposób spontaniczny, jedynie dzięki entuzjazmowi i zaangażowaniu „klas pracujących”  oraz talentowi takich przywódców  jak Lenin-Uljanow /Blank/ czy Trocki /Bronstein/.

Odsłony: 2370

Czytaj więcej: Wall Street i rewolucja bolszewicka w Rosji

Dokąd zmierza ludzkość?

http://arbiter.pl/files/g/2_1212698394_451_5120_.jpgZ założenia to co miało być utopią, szybko zamieniło się w piekło. Pomysłodawca eksperymentu Calhoun, opisał początek wielu patologii u szczurów: przemoc i agresję w boksach wypełnionych szczurami. Zachowanie szczurów stało się agresywne, ataki na samice, młode i inne samce mniej aktywne, wpadanie w szał stały się normą. Również pojawiły się zmiany zachowań seksualnych w postaci różnych deiacji. Szczury stały się hiperseksualne. Wzrosła bardzo śmiertelność wśród samic. Duża część populacji stała się biseksualna, a następnie homoseksualna, a na końcu aseksualna.

 

Odsłony: 2495

Czytaj więcej: Dokąd zmierza ludzkość?